تبلیغات
سراب هویت - تجمع همجنس بازان مقابل سفارت ایران
 
                                                          
درباره وبلاگ

هو المحبوب
با عرض سلام و خوش آمد گویی. وبلاگ سراب هویت حاصل تلاش گروهی دلسوز بوده که تلاش دارند با استفاده از تعالیم ولی امر مسلمین جهان گوشه ای از واقعیتها و ارزشهای انسانی را یادآور شوند. برآنیم هویت در معرض خطر انسانها را که در مرحله سراب است متذکر شویم. إن شاءالله بتوانیم هرچند کم در مقابل تهاجمات فرهنگی بی وقفه غرب بایستیم.
پل ارتباطی ما : sarabehoveyat@yahoo.com
بزودی سیستم پیامک راه اندازی خواهد شد
مدیر وبلاگ : سربازان گمنام
نویسندگان
نظرسنجی
تا چه حد با مسابقات یوروویژن آشنایی دارید؟آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
سرخط آخرین اخبار
لحظه شمار ظهور

تبلیغات

به گزارش آران نیوز در ادامه تجمعات گروه های طرفدار رژه همجنس بازان در باکو در مقابل سفارت ایران در این شهر، شمار دیگری از مدافعان همجنس بازان در مقابل سفارت ایران در باکو تجمع اعتراض آمیز برپا کردند . در راس دومین  تجمع  مدافع همجنس بازان علیه سفارت ایران در باکو ، صابر رستمخانلی نماینده مجلس جمهوری آذربایجان و رییس گروهک به اصطلاح "کنگره آذربایجانی های دنیا" قرار داشت.

این دومین تظاهرات سازمان یافته گروهك های قومگرای آذری و مدافع رژه همجنس بازان طی پنج روز گذشته درمقابل سفارت ایران در باكو است که با اهانت به مقدسات انجام شده است. 

تجمع كنندگان ، اعتراض علمای دینی و تظاهرات مردم تبریز و آستارا  علیه تدارک رژه همجنس بازان در باکو را  به عنوان دخالت در امور داخلی جمهوری آذربایجان تلقی کرده و با حمل پلاكاردها و عكس های توهین آمیز، نسبت به سیاست های ایران در قبال جمهوری آذربایجان، شعارهای ضد ایرانی سردادند.

تجمع مدافعان رژه همجنس بازان و مسابقه یوروویژن علیه سفارت جمهوری اسلامی ایران در باکو از میدانی در نزدیكی سفارت ایران در باكو آغاز شد و به محض ورود حدود 40 تظاهر كننده  به خیابان محل استقرار سفارت ایران در باکو ، پلیس دو طرف این خیابان را مسدود كرد تا طرفداران رژه همجنس بازان  به راحتی بتوانند تجمع خود را برگزار كنند.

طرفداران رژه همجنس بازان در باکو در این تجمع کاریکاتورها  و عکسهای اهانت آمیز علیه رییس جمهوری اسلامی ایران حمل می کردند.

طرفداران همجنس بازان در باکو  دراین تجمع به اظهارات برخی ازمقامات ایرانی علیه برگزاری مسابقات یوروویژن  در جمهوری آذربایجان اعتراض و تاكید كردند چنانچه ایران به دخالت در امور داخلی جمهوری آذربایجان  پایان ندهد ما در مقابل سفارت ایران در باكو تحصن خواهیم كرد.

" صابر رستم خانی " نماینده مجلس جمهوری آذربایجان در این تجمع مدعی شد: ایران دشمن تمام آذربایجانی های جهان است!!

 طرفداران رژه همجنس بازان در باکو همچنین از برگزاری تظاهرات اعتراض آمیز مردم تبریز در مقابل كنسولگری جمهوری آذربایجان در اعتراض به تدارک رژه همجنس بازان و برگزاری مسابقات یوروویژن در باكو اظهار نارضایتی شدید کردند.

پیش تر شبکه های تلویزیونی باکو با  پخش یک ویدئوی کهنه و غیرمترتبط  دانلوود شده از یوتیوب  مدعی شدند که در تبریزی ها در راهپیمایی علیه رژه همجنس بازان و یوروویژن شرکت نکرده اند و فقط کسانیکه ساندیس میان آنها پخش شده است، از مناطق اطراف به این راهپیمایی در تبریز آورده شده اند!

اقدامات مستاصلانه و توهیت آمیز طرفداران همجنس بازان و دولت باکو علیه ایران  نشان می دهد که حکومت باکو به شدت از تظاهرات آذریهای ایران نگران علیه رژه همجنس بازان و یوروویژن در باکو است و آن را شکستی بزرگ برای خود می داند .

نوع مطلب : یوروویژن، 
برچسب ها :