تبلیغات
سراب هویت - تظاهرات و محکومیت برگزاری مسابقات یوروویژن در باکو
 
                                                          
درباره وبلاگ

هو المحبوب
با عرض سلام و خوش آمد گویی. وبلاگ سراب هویت حاصل تلاش گروهی دلسوز بوده که تلاش دارند با استفاده از تعالیم ولی امر مسلمین جهان گوشه ای از واقعیتها و ارزشهای انسانی را یادآور شوند. برآنیم هویت در معرض خطر انسانها را که در مرحله سراب است متذکر شویم. إن شاءالله بتوانیم هرچند کم در مقابل تهاجمات فرهنگی بی وقفه غرب بایستیم.
پل ارتباطی ما : sarabehoveyat@yahoo.com
بزودی سیستم پیامک راه اندازی خواهد شد
مدیر وبلاگ : سربازان گمنام
نویسندگان
نظرسنجی
تا چه حد با مسابقات یوروویژن آشنایی دارید؟آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
سرخط آخرین اخبار
لحظه شمار ظهور

تبلیغات

شورای ریش سفیدان نارداران جمهوری آذربایجان در بیانیه ای انزجار خود را از تصمیم گردانندگان مسابقه یوروویژن اعلام کردند.
به گزارش خبرنگار برون مرزی در باکو ، شورای ریش سفیدان نارداران روز دوشنبه با صدور بیانیه ای مراتب خشم و انزجار خود را از تصمیم گردانندگان مسابقه "یوروویژن" مبنی بر اجرای این مسابقه در کشوری که 95%جمعیت اش را مسلمانان تشکیل می دهد، ابراز کرد.

در این بیانیه آمده است، شماری از عناصر خود فروخته با انجام طرح ها و نقشه های شومی چون هتک حرمت از حجاب، تخریب مساجد، نقض آزادی بیان و به بند کشیدن منادیان صدای حق طلبی و تدین، و به وِیژه اقدام شنیع برگزاری رژه همجنس بازان که از سال ها پیش حتی در بسیاری از کشورهای غربی نیز منسوخ شده است، قصد دارند نام و آوازه جمهوری آذربایجان را لکه دار کنند.

همچنین در آستانه برگزاری مسابقه پرهزینه موسیقی یوروویژن و رژه همجنس بازان در باکو، دهها نفز از مردم جمهوری اذربایجان در مخالفت با این مراسم در مرکز باکو تظاهرات کردند.

به گزارش منابع محلی از باکو، در تظاهرات اعضا و هواداران تشکل مخالف موسوم به پارلمان اجتماعی در میدان فواره های باکو، تظاهرکنندگان ضمن درخواست برای آزادی همه زندانیان سیاسی و محبوسان وجدان، شعارهای آزادی و استعفا سر دادند.

صدها پلیس و ماموران لباس شخص با دستگیری دهها نفر از تظاهرکنندگان، اقدام به کاربرد خشونت علیه تظاهرکنندگان از جمله بانوان کردند که این اقدام خشم بیشتر مردم معترض را باعث شد.

تظاهرکنندگان همچنین با اشاره به اینکه جمهوری آذربایجان به جوانان قهرمان خود برای آزادی قره باغ نیاز دارد، آوردن همجنس بازان و آلوده کردن جوانان را لکه ننگی برای کشورشان خواندند.
نوع مطلب : یوروویژن، 
برچسب ها :