تبلیغات
سراب هویت - وقتی دولت جمهوری آذربایجان در مقابل فشارهای اسلامگرایان تسلیم می شود
 
                                                          
درباره وبلاگ

هو المحبوب
با عرض سلام و خوش آمد گویی. وبلاگ سراب هویت حاصل تلاش گروهی دلسوز بوده که تلاش دارند با استفاده از تعالیم ولی امر مسلمین جهان گوشه ای از واقعیتها و ارزشهای انسانی را یادآور شوند. برآنیم هویت در معرض خطر انسانها را که در مرحله سراب است متذکر شویم. إن شاءالله بتوانیم هرچند کم در مقابل تهاجمات فرهنگی بی وقفه غرب بایستیم.
پل ارتباطی ما : sarabehoveyat@yahoo.com
بزودی سیستم پیامک راه اندازی خواهد شد
مدیر وبلاگ : سربازان گمنام
نویسندگان
نظرسنجی
تا چه حد با مسابقات یوروویژن آشنایی دارید؟آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
سرخط آخرین اخبار
لحظه شمار ظهور

تبلیغات

دولت باکو که در نتیجه فشارهای دینداران آذری و نیز موضعگیری علما و مردم ایران مجبور به لغو رژه همجنس بازان شدند در صدد توجیه عقب نشینی خود برآمدند.


خبرگزاری آران/سرویس آذربایجان

رئیس بخش اجتماعی-سیاسی ریاست جمهوری آذربایجان برنامه همه ساله همجنس بازان در حاشیه مسابقات یوروویژن را انکار کرد.

به گزارش آران نیوز؛"علی حسن اف" معاون سیاسی و اجتماعی دفتر ریاست جمهوری آذربایجان در گفتگو با خبرنگاران در باکو ضمن اعلام این مطلب گفت: «مگر در آذربایجان قرار است رژه همجنس بازان برگزار شود؟ در آذربایجان مفهوم رژه همجنس بازان قابل درک نیست و واژه خاصی نیز برای آن وجود ندارد!برنامه برگزاری رژه همجنس بازان متعلق به یوروویژن می باشد نه ما!

وی تاکید کرد : ما برداشت خاص خود را از اسلام داریم و همه این را می دانند.

حسن اف در ادامه گفت: رئیس جمهوری آذربایجان در جریان سفر خود به آمریکا از کنفدراسیون بین المللی همجنس بازان درخواست لغو رژه همجنس بازان را نیز کرده بود.

این ادعا در حالی است سایت کنفدراسیون بین المللی همجنس بازان دنیا که مرکز آن در آمریکا می باشد اعلام کرده در کنار موسیقی یوروویژن در باکو رژه گی ها نیز در تاریخ 26-22 ماه می برگزار خواهد شد.در این سایت همچنین نام و نشان هتل های باکو برای استفاده همجنس بازان در سفر به باکو درج شده است.

این اظهارات حسن اف در واکنش به انتقادات گسترده ای است که طی هفته های گذشته از سوی رسانه های ایرانی و برخی مراجع مذهبی شیعه در ایران و مردم مسلمان جمهوری آذربایجان نسبت به برگزاری مسابقان یوروویژن و رژه مجنس بازان و همچنین افزایش انتقادات جهانی به دلیل نقض گسترده حقوق بشر در جمهوری آذربایجان مطرح می شود./

نوع مطلب : یوروویژن، 
برچسب ها :