تبلیغات
سراب هویت - طنز!! چند کیلومتر تا بهشت؟
 
                                                          
درباره وبلاگ

هو المحبوب
با عرض سلام و خوش آمد گویی. وبلاگ سراب هویت حاصل تلاش گروهی دلسوز بوده که تلاش دارند با استفاده از تعالیم ولی امر مسلمین جهان گوشه ای از واقعیتها و ارزشهای انسانی را یادآور شوند. برآنیم هویت در معرض خطر انسانها را که در مرحله سراب است متذکر شویم. إن شاءالله بتوانیم هرچند کم در مقابل تهاجمات فرهنگی بی وقفه غرب بایستیم.
پل ارتباطی ما : sarabehoveyat@yahoo.com
بزودی سیستم پیامک راه اندازی خواهد شد
مدیر وبلاگ : سربازان گمنام
نویسندگان
نظرسنجی
تا چه حد با مسابقات یوروویژن آشنایی دارید؟آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
سرخط آخرین اخبار
لحظه شمار ظهور

تبلیغاتطنز//

5...15...25...35... چند كیلومتر تا بهشت؟

روز پنچم به بعد: الحمدلله از این قسمت سریال به علت این که امیرحسین نسبتا می‌میرد سرعت داستان به تبع سرعت حرکت روح‌های سریال سریعتر می‌‌شود؛ علی‌الخصوص از زمانی که امیرحسین یاد می‌گیرد چطور...

روز اول ماه مبارک: امیر حسین خواب می بیند ، توی خواب غلت می خورد .... و احیانا از خواب بیدار می شود!

 

روز دوم ماه مبارک: امیرحسین دوباره از خواب بیدار می شود ، از خوابی که دیده غصه می خورد و غیره ! از آن طرف نه این که فکر کنید بقیه بازی گران کاری نمی کنند ها! نه، نفسی می آید و می رود! الحمدلله!

 

روز مثلا ... چهارم!: یک سری اتفاقات هیجان انگیزی به یک باره می افتد که ...

 

روز پنچم به بعد: الحمدلله از این قسمت سریال به علت این که امیرحسین نسبتا می میرد سرعت داستان به تبع سرعت حرکت روح های سریال سریعتر می شود . علی الخصوص از زمانی که امیرحسین یاد می گیرد چطوری خوب تصور کند و غیب و ظاهر شود!

 

روزهای این وسط!: 3-4 قسمتی صرف سخن رانی های حاج فتح الله مرحوم  و آموزش های روح بودگی می شود . از جمله این که چگونه به خواب زندگان برویم یا دقیق تر چگونه با رعایت حریم ها و شوون اسلامی به خواب دیگران دوست داشتنی مان برویم البته بسیار بهتر بود اگر فصلی هم به این که چطور وقتی به خواب کسی رفتیم نایستیم صاف صاف طرف مان را (در صورت داشتن حجاب مناسب) نگاه کنیم، دو کلمه ای هم حرف حساب بزنیم اختصاص می یافت.

 

رفتن به موزه ها و دانشگاه های مختلف و سر زدن طرفین به اعضای خانواده شان از دیگر وقایع مهم و حیاتی است که الحق و الانصاف این همه اتفاق پر هیجان را جای دادن در 12- 13 قسمت کار بسیار سختی است و جدای از این و مهم تر حتی ؛ تاثیراتی که این امور معنوی ، فرهنگی و دینی ( مشخصا پرداختن به صله ارحام ) بر جامعه ایرانی دارد انکار ناپذیر است و جا دارد در همین لحظه کمال تشکر را از صدا و سیمای ایران اسلامی و عوامل محترم سریال وزین مذکور به جا بیاوریم.

  
روز سیزدهم یا چهاردهم!: حکایت هم چنان باقی است ... کم کم اگر خدا قسمت کند به سحر روز چهارم داستان نزدیک می شویم ...


روز آخر ماه مبارک سال 91 : از آن جایی که هنوز به این قسمت نرسیده ایم مجبور به حدس زدن در مورد ادامه داستان هستیم و باز از آن جایی که حدس زدن در مورد انتهای سریال کار بسیار سختی است در صورت عدم تطابق کامل ما را ببخشید.


در این قسمت امیرخسین یک باره و به ناگهان زنده می شود ، با آیدا خانم ازدواج می کند و همه چیز به خیر و خوشی تمام می شود.


نکته کنکوری: به نظر شما بار معنوی کدام یک از این گزینه ها ( همگی در ویژگی طولانی بودن و نافع بودن برای ماه مبارک رمضان مشترکند! ) بیشتر است ؟

1. دعای ابوحمزه ثمالی

2. سریال بسیار قوی و معنوی چند کیلومتر تا بهشت

3. قرآن کریم

4. برنامه های پخش مستقیم از جشن های بسیار غنی و فرهنگی شهرداری تهران.


نوع مطلب : اختصاصی سراب هویت، 
برچسب ها :