تبلیغات
سراب هویت - جنگ نرم جنگی با استراتژی ویژه
 
                                                          
درباره وبلاگ

هو المحبوب
با عرض سلام و خوش آمد گویی. وبلاگ سراب هویت حاصل تلاش گروهی دلسوز بوده که تلاش دارند با استفاده از تعالیم ولی امر مسلمین جهان گوشه ای از واقعیتها و ارزشهای انسانی را یادآور شوند. برآنیم هویت در معرض خطر انسانها را که در مرحله سراب است متذکر شویم. إن شاءالله بتوانیم هرچند کم در مقابل تهاجمات فرهنگی بی وقفه غرب بایستیم.
پل ارتباطی ما : sarabehoveyat@yahoo.com
بزودی سیستم پیامک راه اندازی خواهد شد
مدیر وبلاگ : سربازان گمنام
نویسندگان
نظرسنجی
تا چه حد با مسابقات یوروویژن آشنایی دارید؟آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
سرخط آخرین اخبار
لحظه شمار ظهور

تبلیغات

در جبهه جنگ نرم ابراهیم وار باشیمایا زمان آن نرسیده که استراتژی جنگ را عوض کنیم؟ گاهی لازم است راه ابراهیم را پیمود تبر را بر دوش دشمن گذاشت و منطق ساخته شده توسط دشمن را با حربه خودش شکست تا همه بدانند نام ایران کاخ شکن کاخ نشینان است .
جنگ نرم،مبحثی که این روز ها همه جا در موردش می شنویم . رسانه ها ،نشریات روزنامه ها و هر نوع وسیله اطلاع رسانی .حتی می شود روی در و دیوار ها و برد های تبلیغاتی هم اطلاعیه همایش و سیمینار هایش را ببینی هر چه هست این روز ها پر شده از اسم جنگ نرم ولی به راستی واقعیت  جنگ نرم چیست ؟ استراتژی و راهکار آن چیست ؟ چه کسانی توی این جبهه نبرد هستند ؟ و آیا تمام کسانی که به نوعی در این نبرد
تشکیک و شکستن باور های افسران جبهه مقابل و خلا منطقی به وجود آمده را با اطلاعات دلخواه خود پر کردن و به مرحله خودفریبی رساندن فرد، استراتژی امروز دشمن است.
هستند و چه بسا مورد حمله قرار میگیرند، سطح هوشیاری جنگی شان در حد مطلوب  است ؟
ما در جبهه جنگ نرم هستیم جبهه ای که دشمن از هرگونه استراتژی برای این نبرد استفاده میکند از ساختن و سوق دادن ذهن کودکانمان به سوی باور خودشان،آنجا که قهرمان بازی های کودکانه فردی  آمریکایی است ،تا به کارگیری  ترکیب تفریح و خبر گویی تا سعی کنند امپراطوری ذهن ها شوند و کنترل مغز ها را به دست بگیرند .
تشکیک و شکستن باور های  افسران جبهه مقابل و خلا منطقی به وجود آمده را با  اطلاعات  دلخواه خود پر کردن و به مرحله خودفریبی رساندن فرد، استراتژی امروز دشمن است.
ما در جبهه مقابل هستیم ما چه کرده ایم؟قدمت جنگ نرم به زمان جنگ های صلیبی میرسد به دوران اسکندر مقدونی و چنگیز و زمان معاویه،  آنجا که راهبرد جنگشان تضعیف روحیه و شکستن باور مردم است. چقدر در تاریخ هایمان ،ازمدرسه تا دانشگاه ، از جنگ نرم گفته ایم ؟ نسبت واگویه  کردن جنگ
به گفته رهبر معظم انقلاب دانشجویان افسران جوان این جبهه نرم هستند .آیا افسران جوانی که در سر شور سیاسی ندارند مسلح به هوشیاری در مورد نبرد نرم هستند ؟ کما اینکه ایین قشر بهترین گزینه برای به آتش کشیدن باورهایشان باشند
های سخت و دانشی که از گفتنشان به وجود امد چند برابر جنگ نرم است؟چقدر ضرورت زمان در مکتب هایمان رعایت شده است ؟ به گفته  رهبر معظم انقلاب  دانشجویان افسران جوان این جبهه نرم هستند .آیا افسران جوانی که در سر شور سیاسی ندارند  مسلح به هوشیاری  در مورد نبرد نرم هستند ؟ کما اینکه ایین قشر بهترین گزینه برای به آتش کشیدن باورهایشان باشند.
جنگ  جبهه ای دو سویه است که باید از هرسو اصول  جنگ به کار رود گاهی حمله و گاهی پاتک . این ضرورت بازی است که درتقابل دشمنی که  عملیات خود را مخفیانه پیش می برد  مقاومت  رو در رو کارساز نیست  گاهی بعضی واقعیت ها را نمی توان با آگاهی و هشدار بیان کرد  فی المثل   خود فریبی  مقوله ای نیست که بتوان با آگاهی بخشی از بین برد فرد دچار نوعی مقاومت درونی است که هر نوع آگاهی را پس می زند .

 آیا زمان آن نرسیده که استراتژی جنگ را عوض کنیم ؟آیا وقت آن نیست که آگاهی بخشی از جنگ نرم را از صرف همایش و اطلاع رسانی در بیاوریم و به بازه عمل برسانیم ؟ گاهی لازم است راه ابراهیم را پیمود  تبر را بر دوش دشمن گذاشت  و منطق ساخته شده توسط دشمن را با حربه خودش شکست تا همه بدانند نام ایران کاخ شکن کاخ نشینان است .
نوع مطلب : سراب فرهنگی، 
برچسب ها :